Wyświetl pojedynczy post
Janek_wad
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27464
Stary 23.09.2013, 23:30
Kanonierka napisał(a):Wyświetl post
Z perspektywy gracza PS3:

na x360 się nie mogę dużo wypowiedzieć bo nie mam tej konsoli, grałam tylko u znajomych ale:
*trzeba mieć abonament, żeby grac online, przy czym nie oferuje on takich bonusów jak abonament playstation
*niektóre gry multiplatformowe działają lepiej/płynniej na x360
Tak gwoli ścisłości, za posiadanie Xbox Live Gold też dostajesz gry na własność (2 na miesiąc i nawet po wygaśnięciu golda można w nie grać).
Odpowiedz cytując