AS82 napisał(a):

|
Wiadomo w ogóle co z Uryga i Czekajem , dalej są kontuzjowani ? Treningi u Smudy ich chyba wykończyły..
|
Czekaja to każde treningi wykańczają a Urygę to wykończył bardziej przeciwnik w sparingu niż Smuda . Nie ma sensu zganiać winę na treningi u Smudy bo wcześniej było narzekanie że nasi za słabo trenują i nie mają przez to sił a po drugie to kontuzji w naszym zespole i tak mało jest więc przygotowania widocznie były jak najbardziej prawidłowe .