AS82 napisał(a):

|
Wiadomo w ogóle co z Uryga i Czekajem , dalej są kontuzjowani ? Treningi u Smudy ich chyba wykończyły..
|
siejcie propagande treningów Smudy . Uryga się rozłożył na pierwszym sparingu u Smudy , a Czekaj jest kontuzjowany od maja jak nie dłużej
ten pierwszy powinien być już na ławie w najbliższych spotkaniach , gra w rezerwach