|
Wracamy na "stare" tory i czuje zwycięstwo po ciężkim meczu.
Chavez jest (niestety) jedyną naszym wyborem. Powinien się spiąć, gorzej, że może być widać brak zrozumienia z Głowackim i ogólnego ogrania.
Nie wiem jak z kartkami, ale dobrze byłoby się taktycznie wybielić przed Legią.
|