Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 23.09.2013, 19:58
Wracamy na "stare" tory i czuje zwycięstwo po ciężkim meczu.

Chavez jest (niestety) jedyną naszym wyborem. Powinien się spiąć, gorzej, że może być widać brak zrozumienia z Głowackim i ogólnego ogrania.

Nie wiem jak z kartkami, ale dobrze byłoby się taktycznie wybielić przed Legią.
Odpowiedz cytując