|
Czarno to widzę, pewne jest jak w banku, że któraś z drużyn zakończy serię meczów bez porażki. Obawiam się, że czeka nas gorszy mecz. Później znowu Legia :( Trzeba to przetrwać!
Wiem, że mecz przyjaźni, ale chciałbym żeby nasi piłkarze utarli nosa Probierzowi.
|