Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.09.2013, 19:25
Czarno to widzę, pewne jest jak w banku, że któraś z drużyn zakończy serię meczów bez porażki. Obawiam się, że czeka nas gorszy mecz. Później znowu Legia :( Trzeba to przetrwać!

Wiem, że mecz przyjaźni, ale chciałbym żeby nasi piłkarze utarli nosa Probierzowi.
What's new?

Odpowiedz cytując