Drozd napisał(a):

Zapomniałeś o podatku obrotowym od hipermarketów, które zwykłych nie płacą i bankowych transakcji finansowych. Celowo?
Pewnie, że tylko popierać...
|
No napewno podatek od transakcji finansowych to bardzo dobre rozwiazanie. Nawet nie musze chyba odpowiadac z czyjej kieszeni on pojdzie. Ogolnie wprowadzanie nowych podatkow jest fantastycznym pomyslem... na wpychanie Polski w spirale zadluzenia...