Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 23.09.2013, 17:59
Korbit napisał(a):Wyświetl post
Chavez... coraz bardziej się tego obawiam... zastanawia mnie czy taki Stolar nie mógłby zagrać w środku?
Jak już ktoś wyżej napisał: Chavez jest do ch... reprezentantem i nie zagra po raz pierwszy w życiu na środku obrony!
Popełnił błąd w meczu z Jagą, ale grając na nie swojej pozycji.
Ciekaw jestem jak na pozycji defensywnego pomocnika zagrałby Głowacki. Pewnie tez popełniłby jakiś błąd wynikający z braku doświadczenia w grze na tej pozycji i wszyscy uważaliby, że jest beznadziejny.

Smuda może i nie jest geniuszem i nie potrafi dobrze zareagowac w trakcie meczu, ale przed meczem potrafi porządnie przeanalizować swój stan posiadania.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując