Korbit napisał(a):

|
Chavez... coraz bardziej się tego obawiam... zastanawia mnie czy taki Stolar nie mógłby zagrać w środku?
|
Jak już ktoś wyżej napisał: Chavez jest do ch... reprezentantem i nie zagra po raz pierwszy w życiu na środku obrony!
Popełnił błąd w meczu z Jagą, ale grając na nie swojej pozycji.
Ciekaw jestem jak na pozycji defensywnego pomocnika zagrałby Głowacki. Pewnie tez popełniłby jakiś błąd wynikający z braku doświadczenia w grze na tej pozycji i wszyscy uważaliby, że jest beznadziejny.
Smuda może i nie jest geniuszem i nie potrafi dobrze zareagowac w trakcie meczu, ale przed meczem potrafi porządnie przeanalizować swój stan posiadania.