Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 23.09.2013, 16:56
Co wyście się na tego Chaveza nakręcili? Myślę że zaliczy bardzo dobry występ. Facet ma doświadczenie i w piłkę umie grać zluzujcie. Na dziś to najlepsza alternatywa. Facet się z dupy nie wzioł. To ze miał słaby początek sezonu - cóż nawet najlepszym się zdarza.
Odpowiedz cytując