|
Co wyście się na tego Chaveza nakręcili? Myślę że zaliczy bardzo dobry występ. Facet ma doświadczenie i w piłkę umie grać zluzujcie. Na dziś to najlepsza alternatywa. Facet się z dupy nie wzioł. To ze miał słaby początek sezonu - cóż nawet najlepszym się zdarza.
|