Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24098
Stary 23.09.2013, 16:32
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Trzeba było czytać uważnie, to co Ci napisałem w swojej poprzedniej odpowiedzi. No chyba że uważasz, że podejście PiS-u do tematu polskiego "antysemityzmu, homofobii i rusofobii" jest takie same jak podejście do tych tematów przez ludzi namaszczonych przez GW.
Bardzo Cię proszę - argumenty "trzeba było czytać uważniej" do mnie nie trafiają.

Uważne czytanie Twojego postu prowadzi do wniosków:

Nie wierzę w Jarosława - wierzę w Boga.

Oceniam Jarosława jedynie z duzym prawdopodobieństwem.

A jakie są podstawy tego prawdopodobieństwa i jego siła, to wiesz tylko Ty.


Jeśli zaś chodzi o Twoja wypowiedź dotyczącą antysemityzmu, homofobii i rusofobii - to wpierw należałoby oddzielić te tematy a nie wkładać je do jednego worka.

Następnie i najważniejsze ustalić - co to jest PIS.

Bo PIS to jest jeszcze pojęcie na tyle pojemne i jednocześnie na tyle banalne, że ustalenie co to jest jest decydujące.

Można bowiem traktować PIS jako również zaplecze ideowe Ojca Dyrektora - i to jest jedna sprawa.

I można traktować PIS jako Jarosława Kaczyńskiego - i to jest druga sprawa, dla mnie najbardziej oczywista. Wielokrotnie się sprawdzająca.

Powstaje pytanie, kto tu kogo za łeb trzyma - czy Ojciec Dyrektor Jarosława, czy też odwrotnie. NIezależnie od tego wiem jedno: poglądy Ojca Dyrektora a poglądy Jarosława mają sie tak jak zasady islamistów i chrześcijan. Niby w wielu kwestiach podobne a jednak dwa swiaty
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43