Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 23.09.2013, 16:07
Hmm czyli Nalepa na 99% na DP za Ostoje. No nic, mam nadzieje, że po meczu z Lechią Chavez da mi ( i nie tylko zapewne ) powód do pozytywniejszego spojrzenia na jego gre i będzie wstępem do tego żebym pod koniec rundy mógł przyznać się do błędu w jego ocenie.
Odpowiedz cytując