Wyświetl pojedynczy post
Kanonierka
Junior Member
 
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27463
Stary 23.09.2013, 15:38
Z perspektywy gracza PS3:
+ wg mnie lepsze gry ekskluzywne
+ abonament playstation+ oferuje 40-45gier przez rok za 170zl/12msc, na początku dostępne jest kilkanaście gier, które wymieniane są co miesiąc (3 nowe tytuły), w gry te można grać dopóki abonament jest aktywny, po wygaśnięciu, jeżeli się go odnowi dalej można grać w gry zdobyte podczas subskrypcji, którą mieliśmy wcześniej
+ darmowy multiplayer
-niektóre gry multiplatformowe działają trochę gorzej niż na x360

na x360 się nie mogę dużo wypowiedzieć bo nie mam tej konsoli, grałam tylko u znajomych ale:
*trzeba mieć abonament, żeby grac online, przy czym nie oferuje on takich bonusów jak abonament playstation
*niektóre gry multiplatformowe działają lepiej/płynniej na x360

granie w piraty online skutkuje permanentnym banem całej konsoli(nie konta) z usług sieciowych na obu konsolach nie pograsz więcej w multiki jak dostaniesz bana (z tego co słyszałam bany są po losowym okresie czasu, zależy od pecha, kolega na x360 dostał bana od razu po połączeniu się, nie polecam, nie popieram)

co do odtwarzacza bd nie wiem nie korzystałam ale wydaje mi się ze nie ma problemów z odtwarzaniem filmów z płyt BD
Ostatnio edytowane przez Kanonierka : 23.09.2013 o godz. 15:41.
Odpowiedz cytując