Rob_Zombie napisał(a):

|
Probierz szczególnie będzie motywował Lechię, wiadomo, jego praca tutaj to wielka porażka i znając jego sposób bycia to ....i.ca go chwyta kiedy słyszy "Wisła". Dodatkowo u nas obrona w rozsypce. Będzie ciężko.
|
A każdego Wiślaka powinna chwytać k...ca jak słyszy Probierz. I to nie tylko na trybunach ale przede wszystkim na murawie. Liczę na to, że wtłuczemy misiowi ile wlezie.
Lechia gra chaos, każdą piłkę walą na wolne pole, leci do niej Buzała, a za nim każdy kto nadąży i wrzuta może do kogoś trafi. Jak nie trafi to wszyscy na swoją połowę i przeszkadzamy. Przechwyt, lufa na wolne pole i lecimy na hura. To jest myśl trenerska Probierza. Wystarczy wygrać sprint z Buzałą, albo atakować od połowy i po Lechii.
Widziałem końcówkę ich meczu z Zawiszą. Cofnięta drużyna to koniec ich gry.