|
Przypominam, że mecz z Lechią jest ostatnim meczem u siebie przed hitowym pojedynkiem z Legią Warszawa na którym ma zostać zaprezentowana oprawa w której będzie uczesniczył cały stadion dlatego KAŻDY niech wrzuci przynajmniej 5 zł albo 10 zł jeżeli chemy żeby o widowisku na Reymonta mówiła cała kibicowska Polska !
|