Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 23.09.2013, 15:20
Przypominam, że mecz z Lechią jest ostatnim meczem u siebie przed hitowym pojedynkiem z Legią Warszawa na którym ma zostać zaprezentowana oprawa w której będzie uczesniczył cały stadion dlatego KAŻDY niech wrzuci przynajmniej 5 zł albo 10 zł jeżeli chemy żeby o widowisku na Reymonta mówiła cała kibicowska Polska !
Odpowiedz cytując