Zobaczymy jak to wyjdzie, na trybunach na pewno będzie miła atmosfera, ale od piłkarzy oczekuję 100% zaangażowania, większej determinacji niż w 2.połowie derbów, bo mimo że Probierz prowadzi drużynę naszych przyjaciół, to trzeba jemu pokazać między innymi kawałek niezłej piłki.

Atutem jest własne boisko, trudno ocenić w jakim składzie personalnym wyjdziemy, ale zapewne na środku Głowa-Chavez, na lewą pójdzie Donald, a na prawej Bury, chociaż mnie martwi, że ostatnio bardzo mało szans dostaje Stolarski. Jak dla mnie tylko zwycięstwo w tym meczu, trzeba zacząć wygrywać, tak aby w 10.kolejce zrzucić z lidera Legię, albo w najgorszym razie zbliżyć się do nich na 1 punkt!