|
Dzięki wielkie za informacje.
Ja wstępnie byłem za PS3 ze względu na odtwarzacz Blu-Ray, który miałem kupić niedługo, ale skoro będzie w konsoli to byłoby 2 w 1. Jednak nie ukrywam, że większość gier będzie przez brata ściągana z chomika czy innych gówien, więc wolałbym żeby konsola wytrzymała kilka lat, a nie była zbanowana jak slyszałem od niektórych. Mam znajomego z PS3, tyle że on kupił to dobre kilka lat temu, 90% gier to piraty, i jeszcze mu nie zablokowali. Czyli jakos się da grać... Z tym ze on kupił prawie nówkę z drugiej ręki, może pierwszy właściciel przerabiał...
|