Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#939
Stary 23.09.2013, 12:20
chce kupić nowego lapka...
potrzebny mi on będzie tylko i wyłącznie do siedzenia na necie (fb, yt, poczta i inne głupoty) bez grania!
Dobrze by było gdyby miał dobrą matryce (full hd...?) do oglądania filmów. Marka raczej nie gra zbytnio roli... chociaż wolałbym nie jakieś gó.wno. Może być Toshiba, Samsung czy coś takiego...
Cena do 1500zł. Matryca 15,6? albo 14? nie większy nie mniejszy.

proszę o pomoc.
Odpowiedz cytując