tommiyacht napisał(a):

|
z racji naszych absencji mysle ze to bedzie ciezszy mecz niz z parchatymi (ciezszy sportowo, nie gatunkowo). Choc remis Lechii u siebie z Zawisza pozwala patrzec optymistycznie. Licze na jakies 1-0 z naszej strony.
|
O wiele bardziej spodziewałbym się meczu z wymianą ciosów i 3-2 . Za dużo mamy niewiadomych w składzie i to może zaważyć na formie całej drużyny .
Co już widać w tym sezonie , tabela jest bardzo spłaszczona . Trzeba walczyć o każdy punkt , a nie trzeba mówić jak każde zwycięstwo jest cenne . Z Lechią trzeba wydrzeć 3 punkty.