Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 23.09.2013, 11:09
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
z racji naszych absencji mysle ze to bedzie ciezszy mecz niz z parchatymi (ciezszy sportowo, nie gatunkowo). Choc remis Lechii u siebie z Zawisza pozwala patrzec optymistycznie. Licze na jakies 1-0 z naszej strony.
O wiele bardziej spodziewałbym się meczu z wymianą ciosów i 3-2 . Za dużo mamy niewiadomych w składzie i to może zaważyć na formie całej drużyny .

Co już widać w tym sezonie , tabela jest bardzo spłaszczona . Trzeba walczyć o każdy punkt , a nie trzeba mówić jak każde zwycięstwo jest cenne . Z Lechią trzeba wydrzeć 3 punkty.
Odpowiedz cytując