Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 23.09.2013, 10:50
z racji naszych absencji mysle ze to bedzie ciezszy mecz niz z parchatymi (ciezszy sportowo, nie gatunkowo). Choc remis Lechii u siebie z Zawisza pozwala patrzec optymistycznie. Licze na jakies 1-0 z naszej strony.
Odpowiedz cytując