FredzIo napisał(a):

Najlepsze jest to, że w trakcie meczu Donald wciąż nie rozstał się z FB. Chyba w trakcie meczu siedział na telefonie i wrzucił kolejny post co można zauważyć po dacie wpisu pod tym komentarzem.
https://www.facebook.com/photo.php?f...6939506&type=1
To nam się fejsbukowicz trafił.
|
Ogarnij, że to fanpage. NIE jego prywatne (osobiste) konto.
Więc albo coś zweryfikuj, albo po prostu nie wrzucaj takich bzdur na forum, bo ktoś to podchwyci, poda dalej i będziemy jutro mieli zajebisty artykuł w SE na temat tego, że zawodnik zamiast się rozgrzewać i mobilizować, siedzi w trakcie meczu na Facebooku. Kosmos!