Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20720
Stary 23.09.2013, 09:39
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze jest to, że w trakcie meczu Donald wciąż nie rozstał się z FB. Chyba w trakcie meczu siedział na telefonie i wrzucił kolejny post co można zauważyć po dacie wpisu pod tym komentarzem.

https://www.facebook.com/photo.php?f...6939506&type=1

To nam się fejsbukowicz trafił.
Ogarnij, że to fanpage. NIE jego prywatne (osobiste) konto.

Więc albo coś zweryfikuj, albo po prostu nie wrzucaj takich bzdur na forum, bo ktoś to podchwyci, poda dalej i będziemy jutro mieli zajebisty artykuł w SE na temat tego, że zawodnik zamiast się rozgrzewać i mobilizować, siedzi w trakcie meczu na Facebooku. Kosmos!
Odpowiedz cytując