Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.09.2013, 20:30
Nalepa i Chrapek będą w tym meczu zagrożeni 3 żółtymi kartkami . Warto aby przed Legią się 'wyczyścili ' na mecz z Ruchem .

Mecz będzie ciężki , pachnie mi tu kolejnym bramkowym remisem . Lechia na pewno pozwoli nam na więcej w ofensywie niż ostro grająca cracovia , ale co za tym idzie zagrożenie naszej bramki będzie dużo większe.. te nieszczęsne absencje .

Za Ostoje wystąpi zapewne Nalepa. W pełni skoncentrowany powinien zaliczyć lepszy występ niż wczoraj. Poza tym.. innegio defensywnego pomocnika na ten moment nie mamy . No może poza Urygą po kontuzji który pewnie usiądzie na ławce.
Za Marko .. Chavez . Trzeba mu dać szansę , czy jeszcze się przyda tej drużynie w rundzie jesiennej . Jeśli zawali nam znowu mecz to niech lepiej manager mu się rozgląda za nowym klubem . U Smudy nie ma wybacz jak już na kimś postawi krzyżyk.
Za Bunozę najchętniej zobaczyłbym... Burligę. A Stolara lub Fryca na jego stronie . Donalda nie mieszajmy na razie do defensywy .

Reszta składu bez zmian , choć fajnie by było gdyby Smuda robił wcześniej zmiany . Tym bardziej że w końcu gramy co 3 dni .
Odpowiedz cytując