Wyświetl pojedynczy post
palon
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 22.09.2013, 19:17
HEDu napisał(a):Wyświetl post
przypomnijcie sobie jak był Sobol i dostawaliśmy U SIEBIE wpiernicz. wtedy brakowało napastnika, nie? obroncow, pomocnikow. tylko Sobola nie. zejdzcie na ziemie. nic juz on by nam nie dał bo jednak grał tu dosyc niedawno i nikt nie pamięta jakie wyniki osiagalismy i wcale nikt go nie chwalił, bo nie miał za co.
Zdarza Ci się obejrzec czasem mecz Górnika z udziałem Sobola w tej rundzie?
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
Odpowiedz cytując