Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24087
Stary 22.09.2013, 18:01
Zupełnie dziwi mnie to obruszenie na aferę mandatową w Warszawie. Ktokolwiek mający pojęcie o tym jak działają różne służby w tym kraju, przykładowo drogówka w Bydgoszczy, której naczelnik nakazuje w systemie akordowym, aby jego podwładni poprawili osiągi, bo są w ogonie Polski pod względem wyników, albo chłopaki, które pracowały jako krawężniki podczas służby zastępczej, gdzie za "dilera" złapanego na ulicy dostawali 100 zł, a za takiego złapanego w bloku na klatce schodowej 200 zł. Straży miejskiej również nie obcy jest system akordowy, całodzienne stanie grupek strażników przy torach kolejowych to dla nich chleb powszedni, albo odgórnie ustalana liczba sprawdzonych IMEI w telefonach (kilka lat temu podczas juwenaliów w ciągu dobry sprawdzono mi 3 razy telefon) to są realia.

Oburzanie się za to na HGW, która ma dużo więcej poważniejszych występków na sumieniu to dla mnie kuriozalna sprawa.