|
Świetna seria bez porażki nadal trwa, wliczając mecz pucharowy to już 9 spotkań o pkt bez porażki tak więc mecz z Lechią może być dziesiątym (10).
Lechia to drużyna z którą w zasadzie ostatnio nie przegrywamy, jednak z tak silną drużyną z Gdańska jeszcze nie graliśmy, mimo to gramy u siebie i na mniej niż 3 pkt nie powinniśmy sobie pozwolić
Atuty Lechii:gra zespołowa, kombinacyjna
Buzała, Grzelczak,Matsui
Trener Probierz pomaga przez 90 w ustawieniu drużyny, dlatego są dobrze ustawieni na boisku
Wady:Na wyjazdach nie strzelają dużo goli, choć w KrK będą czuć się jak w domu
Taktyka dla Wisły : To co daje efekty presss press pass pass
Gdy strzelimy jako pierwsi, nie możemy się cofnąć tylko koniecznie jak najszybciej strzelić drugą i moim zdaniem będzie po meczu
PS: Apel do trenera Smudy, daj szanse występu od początku naszemu najlepszemu graczowi z poprzedniej rundy czyt Sarkiemu, bo Boguski niestety zawodzi
Bilans Wisły u siebie
2 zwycięstwa
2 remisy
0 porażek
6-1 w golach(ta jedna stracona to wybryk Osmana)
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 22.09.2013 o godz. 16:50.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|