|
To jest na razie ten sezon w ktorym w koncu na własnym stadionie prezentujemy sie lepiej niz na wyjazdach co było przez ostatnie 2 sezony wielka bolaczką. Ostatnio bez formy udało sie z Lechia wygrac 1-0 wiec teraz (teoretycznie) z dobra formą powinno Nam pojsc o wiele lepiej chociaz Lechia w tym sezonie takze zaskakuje swietna forma. Jak bedziemy remisowac mecze wyjazdowe a wygrywac mecze u Siebie to kazdy powinien byc zadowolony.
|