Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24084
Stary 22.09.2013, 16:03
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A kto ci powiedział że będziesz sobie wybierał tematy? Imputujesz, że za PiS ludzie byliby skazywani tak jak teraz i ja mam tłumaczyć że tak by nie było? Chyba zwariowałeś. Takiemu jak ty nie przetłumaczysz bo jak już dało się zauważyć standardowa odpowiedź " beeeee" się nie zmienia.

Natomiast zaskakująco uporczywie unikasz tematu nie z przed 10 lat, a najaktualniejszego z możliwych o którym wspomniał BB. Nie interesuje cię? Czy byłbyś zmuszony kolejny raz użyć sparciałego "za PiS byłoby tak samo"

No tak, jest jeszcze "Jeżeli rzeczywiście tak jest z tymi mandatami w Warszawie" czyli podważenie wiarygodności, a potem rozmywanie "takie sytuacje to nic nowego" . I kto tu jest aparatczykiem hehehe

No i nic dziwnego że nie jesteś zwolennikiem po pisu żaden komuch nie był czy to POwski czy SLDowski czy UPRowski. Celem Twoim i tobie podobnych jest jedno, żeby nic się nie zmieniło i koryto pozostało w łapach tych którzy między PiS i nocną zmianą nie widzą żadnej różnicy. Ale jesteś słaby i nic z tego nie wyjdzie.
Nie jestem kamikaze i nie zostałem wywołany do tablicy, ale się wypowiem (bo mogę). Sprawa z policją w Warszawie to kpina z prawa, samorządu i służb państwowych. Kolejny powód, by Platformę wraz z Tuskiem i Gronkowiec-Walcz wy.......ić na zbity ryj z koryta i zakopać jak najgłębiej, żeby już nie wylazła. Ale na pytanie, czy gdyby prezydent stolicy był z PiS-u (PSL/SLD/Gowin Party albo czegokolwiek innego), stałoby się coś podobnego, odpowiadam - nie wiem. Natomiast potrafię to sobie wyobrazić, bo mentalność ludzi na dołach partyjnych jest wszędzie taka sama. Za rządów PiS-u też były różne przekręty (choć przynajmniej była też wola, by z tymi przekrętami walczyć, jedna z rzeczy, dla których wolę PiS niż PO), bo nie zmienisz mentalności ludzi, których władza od wieków deprawuje.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!