Dzimi napisał(a):

EDIT. Zresztą, cytat z tematu meczowego potwierdza moje zdanie, że mamy za krótką ławkę i brak zakontraktowania Macinho przynajmniej do końca rundy to błąd.
|
Może i mamy krótką ławkę , ale świat się nie zawali jeśli jeden czy drugi młodziak z rezerw zagra w 1 drużynie . Takie jest życie i każdy młody kiedyś musi otrzymać swoją szansę . Jeśli nie teraz to kiedy ? jak po zimowym okienku przyjdzie do nas ( oby ) 4 solidnych zawodników ? wtedy już żaden z nich nie powącha murawy - taka będzie kolej losu .
Pewnie że bym wolał żebyśmy teraz w obwodzie solidnego napastnika czy środkowego pomocnika , ale kontraktowanie Marcinho, który będzie tylko odcinał kupony (bardzo możliwe) i którego wyraźnie zatrudniamy tylko na chwilę - jaki faktycznie będzie z niego pożytek?