Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65876
Stary 22.09.2013, 11:34
Nalepa nie wytrzymał psychicznie. Zawodnik który dla Wisły nie zagrał nawet 20 spotkań a tu wchodzi na DERBACH kiedy gramy do d... więc nie można mieć do niego pretensji.
Odpowiedz cytując