|
Z przebiegu meczu ten wynik trzeba przyjść z szacunkiem .
Ten sezon , pamiętając poprzednie lata , powinien każdy traktować z pokorą, a jednak w dalszym ciągu mamy wśród kibiców wiele rozpalonych głów .
Po każdym dobrym meczu ( jak z Piastem czy Lechem ) większość snuje wizje o pucharach lub o ( sic!) mistrzostwie . Prawda jest niestety brutalna . Gramy ponad miarę ( skład ) i z każdego punktu trzeba się cieszyć .
Jaka to by Cracovia nie była słaba , pamiętajmy że to my w zeszłym sezonie patrzyliśmy nerwowo w dół i odliczali punkty jakich nam brakuje do pewnego utrzymania .
Co do zawodników to wszystko się posypało z kontuzją Marko . Już trochę wcześniej było widać że coś jest nie tak z naszymi głowami , ale wprowadzenie roszady w obronie prawie zawsze skutkuje pomyłkami . Nalepa nie zaliczył tragicznego spotkania , ale w skali szkolnej zasłużył co najwyżej na szkolną dwóję. Reszta ewidentnie dała się stłamsić i były to dla nas ciężkie chwile . Ale o wynik na Reymonta na wiosnę jestem spokojny )
|