Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1642
Stary 22.09.2013, 08:04
2 połowa w rodzaju Polska-Grecja na ME z tym, że były zmiany (w tym jedna wymuszona).
Co z Sarkim - słabiutki (dlaczego?) czy jakieś ale między nim a trenerem? On jeszcze coś zagra u nas czy za chwilę będziemy rozwiązywać trzyletni kontrakt?
Mamy niestety ograniczone możliwości w ofensywie, obawiam się meczu w którym jako pierwsi stracimy gola.
Odpowiedz cytując