Wyświetl pojedynczy post
krzycho90tswns
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 21.09.2013, 22:43
Niewazne co by bylo gdyby byla inna zmiana my nie powinnismy oddawac pola pejsom nie wazne ze to wyjazd Deby to Derby po za tym nasi uwierzyli ze wystarczy jeden zero i nie szukali okazji do dobicia parchovii tylko sie cofneli gdybysmy ich trzymali w garsci i skutecznie wybijali z glowy ze cos tam moze sie im sie udac w koncu by stracili wiare a my przy okazji przy moze konczyli bysmy mecz z trojka sprzadu u ciszyli bysmy ten kurnik w pieknym stylu do tego potrzebna byla wieksza dawka koncetracji determinacji i agresji z naszej strony. Mimo tlumaczen ze to trudny teren i ze nalezy sie cieszyc to dla mnie ten remis jest porazka jasne nie mamy jeszcze super mocnej ekipy jak ze starych dobrych lat ale my ten mecz powinnismy wygrac prowadzilismy a dalismy sobie odebrac co nasze moze i z gry cos tam mieli ale tylko dlatego ze im na to pozwolilismy
Ostatnio edytowane przez krzycho90tswns : 21.09.2013 o godz. 22:47.
Odpowiedz cytując