Temat
:
DERBY KRAKOWA! 21 września, sobota, godz. 18:00.(piłkarsko-kibicowski)
Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
186
21.09.2013, 19:50
IncognitoTSW
napisał(a):
No właśnie, mamy drużynę by rozpierdalać wszystkich w mieście ale tego nie zrobiliśmy więc wynik wcale nie jest bardzo dobry ani dobry jak niektórzy chcą wmówić.
Nie o tą/tę ( newemajnd ) drużynę mu chodziło....
Ostatnio edytowane przez Kibic1928 : 21.09.2013 o godz. 19:52.
Kibic1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kibic1928
Znajdź inne posty napisane przez Kibic1928