|
Kilka wniosków:
- Głowacki i Jovanovic to najlepsza para jaką możemy wystawić, obaj w defensywie prawie bezbłędni
- Nalepa to nie Pique, nie ma szans żeby coś zawojował, gorszy od Czekaja, brak zwrotności, szybkości, zwinności co wyklucza u niego grę na pozycji ŚO.
- Burliga potrafi cały mecz grać nieźle by s.......ić jedną akcje
- Bunoza dziś super
- Ostoja także, potrafi rozegrać przechwycić ustawić
- Chrapek dziś też nieźle
- Małecki coś pokazał ale widać że już chyba lepiej nie będzie
- Boguski I połowa w miarę przyzwoicie parę się pokazał, wrócił, ale w drugiej jego gra zakrawa o kpinę
- Donald nic ciekawego nie wniósł, Sarki już całkiem rozszyfrowany w lidze i nawet nie próbuje, prócz zejścia do linii nie potrafi nic innego sprzedać jeśli nic nie pokaże
- Garguła bardzo słabo dziś, choć wracał przez cały mecz
- Brożek super mecz, brakowało bramki
W tej chwili jeśli zabraknie kogoś z 6 czyli Chrapka, Brożka, Głowackiego, Jovanovica, Bunozy, Ostoji to drużyna traci bardzo wiele, bo nie ma za nich odpowiednich zmienników.
Smuda i jego zmiany pozostawie bez komentarza.
Boli to że taki prestiżowy mecz do wygrania...
|