|
A co miał Smuda zrobić ? Tutaj była potrzebna świeza krew w pomocy ,a Smuda najzwyczajniej w swiecie nie mial kogo wpuscic. Stawowy zmienil 2 pomocnikow juz w 60 minucie , nasi już oddychali rekawami . Teraz mecze co 3 dni i taka wąska kadra może teraz nam sie odbić czkwaką. Druga zła wiadomość to kontuzja Jovanovica , z Głowackim grali dobrze a teraz z Nalepą czy Chavezem moze nam sie posypac nasza najlepsza formacja.
|