Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 21.09.2013, 18:54
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Co Ty .......isz
Ogladales ....a mecz ?
Na 90 minut ze 20 moze lepsi bylismy. Zagrali nasi z wielka kupa w majtach. W zeszlym sezonie to by sie skonczylo jak we Wroclawiu 0-3. Dobrze ze ten remis utrzymali bo wygladali wszyscy jak A klasa.
Odpowiedz cytując