63.5 Kg napisał(a):

Co Ty .......isz
|
Ogladales ....a mecz ?
Na 90 minut ze 20 moze lepsi bylismy. Zagrali nasi z wielka kupa w majtach. W zeszlym sezonie to by sie skonczylo jak we Wroclawiu 0-3. Dobrze ze ten remis utrzymali bo wygladali wszyscy jak A klasa.