|
Szkoda tej bramki, szkoda że Głowa mu nie jebnal tak przy tym spieciu żerby musial zejsc pejs..
Patrzac na koncowke to z tego 1 pkt nalezy sie cieszyć kaufland to trudny teren.
Na Reymonta pokazem zydom jak sie gra i jak sie dopinguje
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.
Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!
|