|
szczerze? Wislacy zasluzyli, by Saidi wbil im tego gola w ostatniej sekundzie. To, co wyprawiali w drugiej polowie, to jest zalosc i wstyd. Wiekszosc tylko asystowala w grze pejsow. Zenada, by tak zagrac, mam nadzieje, ze Smuda ich zajedzie na treningu
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|