Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 21.09.2013, 18:52
szczerze? Wislacy zasluzyli, by Saidi wbil im tego gola w ostatniej sekundzie. To, co wyprawiali w drugiej polowie, to jest zalosc i wstyd. Wiekszosc tylko asystowala w grze pejsow. Zenada, by tak zagrac, mam nadzieje, ze Smuda ich zajedzie na treningu
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując