Wyświetl pojedynczy post
remeks11
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 21.09.2013, 16:34
łatwe, legiunia jest jak PO wspaniała, najlepsza trzeba robić półtora godzinne wstępy do meczów, Wisła jest jak PIS, chujowa i nie potrzebna, Wszędzie jest polityka i sprawiedliwość widziana oczami redaktorów "Warszawiaków" z TVN i Anal+ , według nich jest sprawiedliwie i obiektywnie. Dziękuje
Odpowiedz cytując