|
łatwe, legiunia jest jak PO wspaniała, najlepsza trzeba robić półtora godzinne wstępy do meczów, Wisła jest jak PIS, chujowa i nie potrzebna, Wszędzie jest polityka i sprawiedliwość widziana oczami redaktorów "Warszawiaków" z TVN i Anal+ , według nich jest sprawiedliwie i obiektywnie. Dziękuje
|