|
Pierwszy raz w tym sezonie napisze że Smuda na ławce ternerskiej to dobra opcja, szczególnie na derby. Jak wspomniał Arek Głowacki na przed derbowym spotakniu, "nie chciałbyś wiedzieć" jaki jest smuda po przegraym meczu Franek wie że to cholernie wany mecz, dla niego dla Cupiała, dla nas, nie ździwi mnie jak któryś z grajków za brak zaangażowanie zejdzie w 20 minucie i dobrze, to derby, tu trzeba pluć zębami.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|