Temat
:
DERBY KRAKOWA! 21 września, sobota, godz. 18:00.(piłkarsko-kibicowski)
Wyświetl pojedynczy post
ZoneNh
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: 50°03′41″N 19°56′18″E
Offline
#
105
21.09.2013, 14:45
Tylko w C+ jest mecz, czy oprocz neta jest inna opcja?
ZoneNh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZoneNh
Znajdź inne posty napisane przez ZoneNh