W tym sezonie spore wrażenie robi na mnie Podgórski z Piasta,gdyby był do wzięcia za rozsądne pieniądze i nie wymagał horrendalnych sum za swoje wynagrodzenie,to w obecnej formie byłby bardzo dobrym wzmocnieniem.
Marcinho?Gość ma bodaj 32 lata i ma raczej bliżej aniżeli dalej

w tym klubie powinni przestać szukać takich gości,przecież mogą dać szanse komuś z wiślackiej młodzieży.