Wyświetl pojedynczy post
Skawua
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65874
Stary 21.09.2013, 12:54
W tym sezonie spore wrażenie robi na mnie Podgórski z Piasta,gdyby był do wzięcia za rozsądne pieniądze i nie wymagał horrendalnych sum za swoje wynagrodzenie,to w obecnej formie byłby bardzo dobrym wzmocnieniem.

Marcinho?Gość ma bodaj 32 lata i ma raczej bliżej aniżeli dalej w tym klubie powinni przestać szukać takich gości,przecież mogą dać szanse komuś z wiślackiej młodzieży.
Odpowiedz cytując