|
No i dobrze że nie zatrudnili Brazylijczyka . Jeśli otwarcie Smuda o nim mówi że jest nam potrzebny na pół roku - rok to tylko odcinałby u nas kupony . Zapewne nie był lepszy od graczy 1 składu , a na ławce mamy Sarkiego czy Donalda. Na jesień nam wystarczy. A Kościelniak w rezerwach też czeka na swoją szanse .
|