Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65873
Stary 21.09.2013, 11:06
No i dobrze że nie zatrudnili Brazylijczyka . Jeśli otwarcie Smuda o nim mówi że jest nam potrzebny na pół roku - rok to tylko odcinałby u nas kupony . Zapewne nie był lepszy od graczy 1 składu , a na ławce mamy Sarkiego czy Donalda. Na jesień nam wystarczy. A Kościelniak w rezerwach też czeka na swoją szanse .
Odpowiedz cytując