|
Po kiego grzyba testuje się takich zawodników. Z drugiego końca świata ciągnąć chłopa by na własne oczy przekonać się że jest do dupy wydaje się pozbawione logiki. Jeszcze bym zrozumiał jak by to był Bebeto, Romario, Ronaldinhio czy Rivaldo, nosz kużwa nawet po 50 mogli by wciagac ligę ale taką znajdę? nie kumam.
Czyż by to może był wynalazek Clebera? Bo jak na razie to z niego taki menager jak z mojego huja młotek.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|