Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65867
Stary 20.09.2013, 23:16
A można uznali, że skoro w zimie mają być wzmocnienia, to może dograją rundę, bo Marcinho jest słabszy niż potencjalni nowi piłkarze i nie ma sensu go zatrudniać? Nie oceniaj zbyt pochopnie.
Odpowiedz cytując