Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15554
Stary 20.09.2013, 22:57
od 1 stycznia wolni:

BR
http://www.transfermarkt.de/en/sten-...ler_73417.html
http://www.transfermarkt.de/en/vikto...ler_74091.html
http://www.transfermarkt.de/en/rune-...ler_24112.html
http://www.transfermarkt.de/en/steve...er_141704.html
http://www.transfermarkt.de/en/gudmu...er_122337.html

PO
http://www.transfermarkt.de/en/johan...er_140678.html
http://www.transfermarkt.de/en/miros...ler_46129.html
http://www.transfermarkt.de/en/jarkk...ler_44370.html
http://www.transfermarkt.de/en/vegar...ler_73561.html

ŚO
http://www.transfermarkt.de/en/mikae...ler_96043.html
http://www.transfermarkt.de/en/umaru...ler_38304.html
http://www.transfermarkt.de/en/hannu...ler_47968.html
http://www.transfermarkt.de/en/thiag...ler_45431.html
http://www.transfermarkt.de/en/edvar...er_146798.html
http://www.transfermarkt.de/en/alo-b...ler_43449.html

LO
http://www.transfermarkt.de/en/alexa...er_129242.html

ŚP
http://www.transfermarkt.de/en/may-m...er_123639.html
http://www.transfermarkt.de/en/ivo-p...ler_51029.html

LP
http://www.transfermarkt.de/en/chris...ler_49158.html

LS
http://www.transfermarkt.de/en/roni-...ler_47971.html

N
http://www.transfermarkt.de/en/vital...ler_53354.html
http://www.transfermarkt.de/en/cleo/...ler_48929.html
http://www.transfermarkt.de/en/tim-v...er_131786.html

pewnie mnóstwo szrotu ale i kilku ogarów jest na pewno, jakby się przyjrzeć to można by całkiem fajnie uzupełnić kadrę, czy to młodymi zdolnymi do ofensywy czy bardziej doświadczonymi do defensywy
Odpowiedz cytując