Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
15554
20.09.2013, 22:57
od 1 stycznia wolni:
BR
http://www.transfermarkt.de/en/sten-...ler_73417.html
http://www.transfermarkt.de/en/vikto...ler_74091.html
http://www.transfermarkt.de/en/rune-...ler_24112.html
http://www.transfermarkt.de/en/steve...er_141704.html
http://www.transfermarkt.de/en/gudmu...er_122337.html
PO
http://www.transfermarkt.de/en/johan...er_140678.html
http://www.transfermarkt.de/en/miros...ler_46129.html
http://www.transfermarkt.de/en/jarkk...ler_44370.html
http://www.transfermarkt.de/en/vegar...ler_73561.html
ŚO
http://www.transfermarkt.de/en/mikae...ler_96043.html
http://www.transfermarkt.de/en/umaru...ler_38304.html
http://www.transfermarkt.de/en/hannu...ler_47968.html
http://www.transfermarkt.de/en/thiag...ler_45431.html
http://www.transfermarkt.de/en/edvar...er_146798.html
http://www.transfermarkt.de/en/alo-b...ler_43449.html
LO
http://www.transfermarkt.de/en/alexa...er_129242.html
ŚP
http://www.transfermarkt.de/en/may-m...er_123639.html
http://www.transfermarkt.de/en/ivo-p...ler_51029.html
LP
http://www.transfermarkt.de/en/chris...ler_49158.html
LS
http://www.transfermarkt.de/en/roni-...ler_47971.html
N
http://www.transfermarkt.de/en/vital...ler_53354.html
http://www.transfermarkt.de/en/cleo/...ler_48929.html
http://www.transfermarkt.de/en/tim-v...er_131786.html
pewnie mnóstwo szrotu ale i kilku ogarów jest na pewno, jakby się przyjrzeć to można by całkiem fajnie uzupełnić kadrę, czy to młodymi zdolnymi do ofensywy czy bardziej doświadczonymi do defensywy
TOMEK 11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TOMEK 11
Znajdź inne posty napisane przez TOMEK 11