Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1634
Stary 20.09.2013, 22:55
dokladnie na chwile obecna nie jest zle a nawet jak na ekstraklase jest super, ale lawka nie jest krotka - jej nie ma!

wysypie sie brozek , glowacki albo bramkarz i nas nie ma

priorytetem jakis klasowy srodkowy obronca bo arek juz bedzie konczyl pomalu nie mowiac o tym ze az dziw bierze ze tf tfu jeszcze nie zlapal kontuzji
Odpowiedz cytując