|
dokladnie na chwile obecna nie jest zle a nawet jak na ekstraklase jest super, ale lawka nie jest krotka - jej nie ma!
wysypie sie brozek , glowacki albo bramkarz i nas nie ma
priorytetem jakis klasowy srodkowy obronca bo arek juz bedzie konczyl pomalu nie mowiac o tym ze az dziw bierze ze tf tfu jeszcze nie zlapal kontuzji
|