Smuda nie powiedział tu, że chodzi o 1 trenera, ale tak na marginesie pytanie do tęgich głów 40+

- czy/kiedy ktoś pracował u nas i w C na stołku pierwszego?
Od początku lat 80-tych nie przypominam sobie nikogo takiego. Stawowy i Zalewski się nie liczą. Adamus też nie.