ulTraS napisał(a):

|
Mam pytanko, chciałbym sobie kupić laptop na studia, ale chciałbym go brać na raty, czy mając 20 lat i rentę rodzinną jest to możliwe żebym na siebie wziął?
|
Myślę że da sie to zrobic. ale najlepiej poszukaj po jakis salonach typu Play,Orange,Plus. Kiedys była promocja w Play.Internet z rata ok 120 zl miesiecznie i laptop free.placisz rate za laptopa i do tego masz neta. i spokojnie Ci takie cos dadza. kumpela nie miala zadnych zarobków,tylko studiowała i bez problemu podpisała umowe.