Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1653
Stary 20.09.2013, 15:02
Ja mam na niego jak to teraz mówią "wyjebane", ale dalej będę upierał się, że może zajść daleko. Choć kibicować mu już nie mam zamiaru.

Gala w Moskwie? Czuję (znowu) sensację. Tylko coś mi się wydaje, że te moje przeczucia to wynikają z tęsknoty za jakimś ciekawym wydarzeniem w boksie a nie z realnych możliwości pretendentów. Skończy się pewnie zwycięstwem na punkty Kliczki.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 20.09.2013 o godz. 15:06.
Odpowiedz cytując