Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
MałyTSW
Senior Member
Od: 07.2013
Offline
#
1652
20.09.2013, 15:01
Pulpet
napisał(a):
Może wróćmy do boksu co?
Lepiej bym tego nie ujął
Jakie macie typy na galę w Moskwie? Kliczko przez K.O.? Troche ciężko będzie ruskiego usadzić, mimo wszystko.
Ciekawa będzie walka Masternaka z Drozdem, myślę że spokojne UD na korzyść Polaka.
MałyTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MałyTSW
Znajdź inne posty napisane przez MałyTSW