Wyświetl pojedynczy post
MałyTSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1652
Stary 20.09.2013, 15:01
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Może wróćmy do boksu co?
Lepiej bym tego nie ujął
Jakie macie typy na galę w Moskwie? Kliczko przez K.O.? Troche ciężko będzie ruskiego usadzić, mimo wszystko.
Ciekawa będzie walka Masternaka z Drozdem, myślę że spokojne UD na korzyść Polaka.
Odpowiedz cytując