kamikaze napisał(a):

|
Powinno się trochę myśleć i nie wklejać czyjegoś zdjęcia (zakładając, że rzeczywiście jest prawdziwe) i naśmiewać się z niego. Przecież on może sobie coś zrobić.
|
Spokojnie, nic mu nie grozi - jest zupełnie niekumaty więc pewnie nawet nie czai, że ktoś się z niego naśmiewa.. Sam zresztą wrzucił tę fotkę dawno temu... Ale fakt, naśmiewać się nie ma co, pewnie od tego czasu przytył ze 4 kilo - a taki bysior to już nie przelewki
